درباره ما

معرفی شرکت

شرکت نیشام آریانا، نماینده رسمی و انحصاری کمپانی‌های پیشرو و بین المللی اعم از Biolase آمریکا، 3Shape دانمارک،Durrdental  و Dentegris آلمان و Aidite چین، (تجهیزات لیزرهای دندانپزشکی، ایمپلنت، کدکم و اسکنر، دستگاه تشخیص پوسیدگی و دوربین داخل دهانی و مواد و تجهیزات لابراتواری) در سال 1386 با هدف آشنایی بیشتر و دسترسی آسانتر دندانپزشکان، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها همگام با آخرین دستاوردهای علم دندانپزشکی، شروع به فعالیت نمود.

مدیر عامل این شرکت دکتر علیرضا فلاح می باشد که فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی از دانشگاه شهید بهشتی و دارای تخصص “لیزر در دندانپزشکی” و دانشجوی Ph.D این رشته در دانشگاه آخن آلمان می باشند. در راستای اهداف مذکور، این شرکت از سال 1387 نمایندگی انحصاری “آموزش های لیزر در دندانپزشکی دانشگاه آخن آلمان” را در ایران بر عهده گرفته که دوره های کوتاه مدت، فلوشیپ و مسترشیپ لیزر آن در حال برگزاری می باشد.

بخش تجهیزات دندانپزشکی این بخش بر آن شده است تا با انتخاب پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا، گامی موثر در جهت معرفی درمانهایی آسان، سریع، کاراتر و کم‌هزینه‌تر نسبت به روشهای متداول، بردارد. این دستگاهها دارای توانمندیهای کم‌نظیری از جمله تشخیص پوسیدگی با حساسیت دو برابر روشهای متداول، ترمیم بدون نیاز بی‌حسی، تشخیص و برداشت پوسیدگی به صورت هوشمند بدون آسیب به بافت سالم، انجام انواع جراحی های بافت نرم بدون خونریزی و کاربردهای متعدد دیگری می باشند.

بخش خدمات و پشتیبانی شرکت شامل نصب، راه اندازی، آموزش استفاده از دستگاه ها و همچنین ارائه وارانتی، گارانتی، خدمات پس از فروش و پشتیبانی علمی کلیه دستگاه ها می باشد. همینطور بخش خدمات پس از فروش این شرکت نیز زیر نظر مستقیم اداره کل تجهیزات پزشکی قرار دارد.

مدیریت این بخش پس از گذراندن دوره های آموزشی لازم در کشورهای مبدا و همچنین گذراندن دوره های آموزشی اداره تجهیزات پزشکی ایران، مدارک لازم را دریافت داشته و هم اکنون به عنوان ناظر فنی شرکت در خدمت شما می باشد و این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم می کند تا خریدی مطمئن را تجربه کنید.