کمپانی های مادر

معرفی شرکت

مرکز لیزر در دندانپزشکی دانشگاه RWTH آخن (AALZ)  آلمان از 1991 تاکنون به برجسته ترین مرکز جهانی در تحصیلات آکادمیک در زمینه لیزر در دندانپزشکی مبدل گشته است. شهرت AALZ در زمینه تحقیقات لیزر در دندانپزشکی و همکاری با مهمترین مؤسسات، شرکت ها و تولیدکنندگان دنیا می باشد. فلسفه این مرکز بر این جمله استوار است که “بدون آموزش آکادمیک، هرگز لیزری را لمس نکنید” و پشتوانه موفقیت آن، شرکت بیش  از 3000 نفر از سراسر دنیا درworkshop ها و کلاس های تخصصی این مجموعه می باشد. مدرک M.Sc این دانشگاه، اولین و تنها مدرک آکادمیک تخصصی لیزر در دندانپزشکی می باشد که مورد تأیید جامعه بین المللی و کشورهای عضو پیمان واشنگتن از جمله آمریکا، انگلستان، استرالیا، آلمان، کانادا، ژاپن و... قرار گرفته است.

 

کمپانی Biolase آمریکا در سال 1986 در شهر ارواین تأسیس شد. نکته منحصر به فرد درباره محصولات این شرکت این است که تولیدات این شرکت توسط خود شرکت و به صورت دست ساز انجام می شود. این مسئله سبب کنترل کیفیت بهتر، هزینه پایین تر و نوآوری های بیشتر در محصولات این شرکت می شود. بیشتر تکنولوژیهایی که بایولیز در تولیدات خود استفاده می کند، ثبت انحصاری جهانی دارند و در دستگاه های دیگر مشاهده نمی شوند. همکاری های گسترده این مجموعه با مراکز علمی معتبر جهانی در زمینه لیزر، سبب شده است تا بایولیز رتبه اول فروش دستگاه های لیزر در دندان پزشکی را در بین دیگر رقبای خود کسب کند.  

 

کمپانی Dentegris واقع در شهر دویسبورگ یکی از پرفروش ترین کمپانی های ایمپلنت آلمان بوده و رمز موفقیت این کمپانی طراحی ایمپلنت های ساده، جراحی آسان، کیفیت بالا، قیمت مناسب و خدمات گسترده می باشد. تمامی مراحل طراحی و تولید ایمپلنت Dentegris در کشور آلمان انجام  می پذیرد که این خود نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این کمپانی است . تا به امروز ارتباط موثر و همیشگی طراحان کمپانی با جراحان ، پروتزیست ها وتکنسین های پروتز نقطه قوتی برای طراحی و ارتقاء سطح کیفی محصولات این کمپانی بوده و نکاتی همچون  تفکر مشتری مداری و ارائه خدمات مطلوب، موجب تداوم قدرت و رشد روز افزون این کمپانی گردیده است.

 

کمپانی DÜRR DENTAL بیش از 70 سال است که به عنوان همراه قابل اطمینان و جدا نشدنی دندانپزشکان شناخته شده وسالهاست که نامش یادآور نوآوری و پیشرفت می باشد. چنانکه امروزه بسیاری از درمانهای جدید علم دندانپزشکی بر اساس نوآوری های این شرکت می باشد. این کمپانی در سال 1941 در آلمان تأسیس شد و هم اکنون در سراسر جهان به عنوان تولید کننده پیشرو در زمینه کمپرسورهای هوا، فن آوری image plate، دستگاه های تشخیصی، پیشگیری، درمان و ... شناخته می شود. 

 

کمپانی 3shape دانمارک با بیش از 130 طراح و مخترع، در زمینه اسکنرهای دندانپزشکی و نرم افزارهای دیجیتال پیشگام بوده و نه تنها  یکی از پرفروش ترین برندها در این زمینه است، بلکه برترین تولید کننده علم و اختراعات جدید در زمینه محصولات دیجیتال دندانپزشکی نیز می باشد. دنیای جدیدی که 3shape به دندانپزشکان معرفی کرده است سر منشأ تحولات بسیاری در علم دندانپزشکی بوده تا جائیکه این کمپانی را google دنیای دندانپزشکی می‌نامند.

 

کمپانی آیدایت تولید کننده بلاک های  سرامیکی دندانپزشکی میباشد. این کمپانی از سال 2007 شروع  به انجام تحقیقات درزمینه زیرکونیوم اکساید کرده و استانداردهای ISO13485، CE0029، SFDA و FDA 510k را به دست آورده است. این کمپانی پس از تاسیس دستاوردهای چشم گیری را در تولید متریال های دندانپزشکی به دست آورده است. کمپانی آیدایت در سال 2011 اقدام به تولید بلنک هایSHT کرد و در سال 2013 بلنک های رنگی را با 16 طیف رنگ استاندارد ویتا (A1 تا D4) معرفی نمود. در ادامه و در سال 2014 آیدایت برای اولین بار در دنیا بلنک های مالتی لیر را به دنیای دندانپزشکی دیجیتال معرفی کرد. از دیگر محصولات این کمپانی باید به 26 نوع مایع رنگ آمیزی، انواع PMMA و WAX اشاره کرد. بلوک های زیرکونیم آیدایت با اختصاص دادن نیمی از سهم بازار داخلی چین و سهم قابل توجهی از بازار آمریکای جنوبی، اروپا، اقیانوسیه آسیا و خاورمیانه به عنوان یکی از بهترین و پر فروشترین ارائه دهندگان متریال کدکم در سر تا سر جهان شناخته شده است.تکنولوژی پیشرفته و کیفیت فوق العاده مشخص های اصلی آیدایت میباشد.